کربن فعال:

رسانه مولکولی در قلب همه راه حل های موفق فیلتراسیون مولکولی قرار دارد.

 کامفیل مجموعه ای از کربن های فعال شده اثبات شده را جهت هدف قرار دادن طیف وسیعی از بوها ، مواد تحریک کننده ، گازهای سمی و خورنده در حد امکان دارد.

کربن فعال یک جاذب بسیار متنوع و قدرتمند می باشد.

 کربن فعال می توان برای کنترل اکثریت قریب به اتفاق همه مولکولهای مختلف هوا را آلوده کرد و بیش از یکصد و سی میلیون ماده شیمیایی کاتالیزور وجود دارد! مهمترین ویژگی بعضی از کربن های فعال ظرفیت جاذبه "طیف گسترده" می باشد.

 کربن فعال می تواند طیف وسیعی از مولکول های مختلف را جذب نماید.

 این ویژگی وقتی مهم می باشد که ترکیب مواد شیمیایی ناشناخته یا متغیر باشد یا شاید برای تجزیه و تحلیل بسیار پیچیده و گران باشد.

برای تعداد نسبتاً کمی از مولکول هایی که با استفاده از رسانه طیف گسترده ای قابل کنترل نمی باشند ، کربن فعال با سطح اصلاح شده یا "آغشته" وجود دارند که به منظور جذب خاص یک مولکول یا خانواده از مولکول ها در نظر گرفته شده اند.

کربن فعال می تواند از مواد اولیه مختلف ، در کیفیت های مختلف و شکل ها و اندازه های مختلف تولید شود.

 تنظیم این عوامل به Camfil اجازه می دهد تا کارایی ، طول عمر و کاهش فشار برای برنامه های مختلف مشتری را بهینه کند.

با توجه به استفاده ها ، کربن فعال با جذب فیزیکی ، جذب شیمیایی یا مکانیسم کاتالیزوری عمل می کند. در بعضی موارد امکان دارد بیش از یکی از سازوکارها دارای اهمیت باشند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود بازی کامپیوتر اتوبار تهران باربری تهران Asia تیم برنامه نویسی اکسیر زمان استایل خاص Justin آموزش دوچرخه سواری من نوشت کاشت مو سایت مرجع دانلود پایان نامه - تحقیق - پروژه